Hakkımızda

Değer katan, fark yaratan bilgi teknolojisi...

Artık, günlük yaşantımızın çoğu alanında bilgi teknolojilerinin imzasıyla karşılaşmaktayız... Her gün kullandığımız bilgisayarlarda, telefonlarımızda, motorlu taşıtlarda, içinde yaşadığımız binalarda, elimizin altındaki her türlü makine ve araçlarda ve bizi kuşatan tüm sistem ve yapılarda… HayadaSoft; bilişim ürünlerine bu evrensel ölçekten bakıyor; hayatımızı kolaylaştıran, bilgiyi kontrol altında tutmamızı sağlayan, her an ve her koşulda güvenle ulaşabilmemizi sağlayan ürün ve hizmetler sunuyor. Değer katan, fark yaratan teknolojiler...

 

Bir başarı hikâyesi...

HayadaSoft; Halıcıoğlu Yazılım ismiyle 1998 yılında katıldığı bilişim sektöründe geçtiğimiz yıllar içinde Türkiye'nin güvenilir bir kuruluşu haline geldi. "Halıcıoğlu Yazılım", hukuk yazılımlarında Türkiye'nin öncü ürünlerinden "İcra Partner" ile başladığı yolculuğuna; bugün İş Zekası'ndan Marina Yönetimi'ne kadar pek çok alanda geliştirdiği çağdaş yazılımlar ve 2010 yılından itibaren HayadaSoft kurumsal markası ile devam ediyor. Bugün HayadaSoft, hem ulusal hem de uluslararası alanlarda rekabet edebilen global bir marka olma yolunda…

 

Müşterilerimize yatırım yapıyoruz…

HayadaSoft'un müşteri memnuniyeti politikasının temelini "Müşteri Odaklılık" oluşturur. Müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda süreçlerimizi sürekli iyileştirir ve müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmayı hedefleriz. Müşteri memnuniyetini kalıcı kılmak için, müşteri şartlarının karşılanıp karşılanmadığını ve müşterinin değişen beklentilerini izleyerek tüm ekiplerimize iletiriz. Ürün geliştirme çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürürüz. Müşterilerimizin her türlü geri bildirimi bizim için ürün geliştirmenin en önemli adımıdır. 20 yıllık tecrübemiz ve müşteri odaklı hizmetimizle sahip olduğumuz tüm kaynaklarımızla bu geri bildirimleri "Müşteri Memnuniyeti"ne dönüştürmek üzere hayata geçiririz.

 

Başarımızın sırrı: Sorunsuz, güvenilir teknoloji,
ve işinde uzman bir ekip...

Bilgi teknolojilerinde gelişimin sınırı yoktur. Çünkü İnsan'ın hayal gücünün ve Kurumlar'ın ihtiyaçlarının sınırı yoktur. HayadaSoft için "Yazılım" demek "Sorunsuz bir altapı" ve "Başarı"yı motive eden ileri teknoloji demektir. "Başarı", beraberinde daha iyisini yapma arzusu getirir. Sizi; "Hep bir adım önde" olma heyecanıyla çalışan, müşterilerine sorunsuz ve en yeni bilgi teknolojileri sunan HayadaSoft ekibiyle tanışmaya davet ediyoruz. Yakında tanıyınca göreceksiniz ki, HayadaSoft'un güvenilir olmasının arkasında yıllardır birlikte çalışan, HayadaSoft markasını bugünlere birlikte taşıyan ve her biri kendi alanında uzman bir ekip ihtiyaçlarınıza cevap vermeye hazırdır.

 

 

"HayadaSoft; güvene dayalı geçmişinden aldığı güçle ve uluslararası pazarları hedefleyen yeni vizyonuyla geleceğine doğru emin adımlarla ilerliyor."

Hasan Halıcıoğlu
Genel Müdür

 

hayadasoft